Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • Deutsch
  • English

Obsah

Pěvecký sbor
Zbirožáček

 

   

zbr

čtvrtek v učebně č.5

15:55 - 17:00

Zbirožáček

 

2018 / 2019

Co nás čeká:

 

 

28.4.2019 (neděle) - Setkání sborů v Dýšině,

od 14.00 začátek vystoupení

Sraz: 12.45 před školou + odjezd minibusem a auty

Na sebe: koncertní oblečení + teplejší svršky-zpíváme v kostele

- - - - - - 

 

2.května hodina dle rozvrhu

 - - - - - 

 

9.května (čtvrtek) je v ZUŠ ředitelské volno!

- - - - - - 

 

SOUSTŘEDĚNÍ - 10.-12.5.2019 (pátek-neděle)

na Zámku Trhanov

sraz: v pátek 13:45 před školou,

při odjezdu odevzdat podepsané prohlášení o bezinfekčnosti!

+ kartičku zdravotní pojišťovny(kopii)

návrat: v neděli kolem 16:00

sebou: všechny noty! a koncertní oblečení

 

www.zamek-trhanov.cz

 - - - - - 

 

16.května hodina zrušena

(p.uč.Frídová v zahraničí)

 - - - - - 

23.května hodina dle rozvrhu

 - - - - - 

30.května hodina dle rozvrhu

- - - - - - 

 

31.5. 2019 (pátek) od 15.00- 17.00,PROLUKA

vystoupení na ZUŠ OPEN

celostátní happening pod záštitou nadace M.Kožené

 - - - - - -

 

6.června je hodina zrušena!

(postupové zkoušky)

 - - - - - 

13.června je hodina zrušena!

(?přesunuta na pátek 14.června)

 - - - - -

 

20.6.2019 (čtvrtek) v 16.30 

kostel sv.Mikuláše ve Zbiroze

Závěrečný koncert sborů

 - - - - - 

 

27.června hodina není !

(již neprobíhá kolektivní výuka)

 

 

  Aktuální repertoár :

Program na soutěž: Hallelujah, Sil jsem proso, Vlaštověnka lítá, Princ Egyptský

+ Lollipop, Děti jdou ze školy domů, Happy Day, I will follow him, Komáři se ženili, Kdybys měla má panenko, Jede sedlák

 

 

          Do hodin si noste: desky s notami

                                        obyčejnou tužku

                                        žákovskou knížku z hlavního oboru

                                        pití

                                         

                                         

                                                                                                                               1. Čížková Nela                                                  

       2. Floriánová Karolína

       3. Hauerová Eliška

       4. Jonášová  Sára

       5. Klierová  Lucie

       6. Langová  Eliška

       7. Prachařová Pavlína

       8. Ptáčková Barbora

      9.  Ptáčková Zuzana

     10. Sládková Markéta

     11. Soukupová  Klára

     12. Stáhlichová Sofie

     13. Sydorkevychová Simona

     14. Tomanová Barbora

     15. Trsek Kryštof

     16. Trsková  Kateřina