Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • Deutsch
  • English

Obsah

Přípravný pěvecký sbor
Mušky 

 

 

msk

čtvrtek v učebně č.5  

14:45 - 15:50

Mušky 

  

2018 / 2019

Co nás čeká:

 

25.dubna hodina dle rozvrhu

 - - - - -

2.května hodina dle rozvrhu

 - - - - - 

 

9.května (čtvrtek) je v ZUŠ ředitelské volno!

- - - - - 

 

 

SOUSTŘEDĚNÍ - 10.-12.5.2019

na Zámku Trhanov

sraz: v pátek 13:45 před školou,

při odjezdu odevzdat podepsané prohlášení o bezinfekčnosti!

+ kartičku zdravotní pojišťovny(kopii)

návrat: v neděli kolem 16:00

sebou: všechny noty! a koncertní oblečení

www.zamek-trhanov.cz

 - - - - 

16.května hodina zrušena

(p.uč.Frídová v zahraničí)

 - - - - - 

23.května hodina dle rozvrhu

 - - - - -  

30.května hodina dle rozvrhu

- - - - - 

 

31.května 2019 od 15.00 - 17.00, PROLUKA

vystoupení na ZUŠ OPEN

celostátní happening pod záštitou M.Kožené

zpíváme: Budulínka

+ s orchestrem Happy Feet, Happy Day

 - - - - - - - 

6.června hodina odpadá

(postupové zkoušky z HO)

 - - - - - 

13.června ? hodina zrušena,

hodina přesunuta na pátek 14.června

 - - - - -

 

20.června (čtvrtek) v 17.00, kostel sv.Mikuláše

ve Zbiroze

Závěrečný koncert obou sborů 

14.45 zkouška v kostele místo hodiny ve škole,poté zůstáváme až do koncertu v kostele

(hrajeme Budulínka + ostatní)

 - - - - -

 

 

        Do hodin si noste: desky s notami

                                      obyčejnou tužku

                                      žákovskou knížku z hlavního oboru

                                      pití

                                         

 

 

                              MUŠKY ( přípravný sbor mladších žáků )             

              

             1. Frídová Marlen

             2. Hájková Anna

             3. Chábová Kateřina

             4. Ježilová Ema

             5. Ježilová Linda

             6. Kalová Melissa

             7. Koten Jan

             8. Kratochvílová Nela

             9. Lavičková Karolína

            10. Maděryčová Vanessa

            11. Matoušová Barbora

            12. Mudrová Michaela          

            13. Seidlová Marianna

            14. Tchobanian Sára

            15. Tomanová Monika

            16.  Vildová Klára

            17. Vyhnálek Tim