ZUŠ Zbiroh
Základní umělecká škola
Václava Vačkáře Zbiroh

(Něco jste nenašli? Kontaktujte našeho správce webu na čísle 605 541 252)

Školní rok 2010/2011

Michaela Šístková a Lucie Humlová (zpěv)

Písňová soutěž Bohuslava Martinů
Karlovarský skřivánek
Den zpěvu na plzeňské konzervatoři
Soutěž MŠMT

Písňová soutěž Bohuslava Martinů

V sobotu 23. října 2010 dosáhla žákyně naší školy Lucie Humlová výborného umístění v prestižní písňové soutěži Bohuslava Martinů. Soutěž vyhlašuje Hudební škola hlavního města Prahy za podpory Hudební společnosti Zdeny Janžurové pro žáky hudebních škol, ZUŠ, studenty konzervatoří, soukromých pěveckých škol a víceletých gymnázií s hudebním zaměřením se záměrem podpořit zájem o interpretaci písní českých i světových skladatelů, zvláště pak o písňovou tvorbu Bohuslava Martinů. Lucie obstála v silné konkurenci zpěvaček z celé republiky a ve své věkové kategorii získala krásné čestné uznání.
Lucie Humlová (zpěv)

Karlovarský skřivánek

Výborného výsledku dosáhla Michaela Šístková v krajském kole pěvecké soutěže Karlovarský skřivánek, které se konalo 9. února 2011 v Plzni. Michaela se v konkurenci 24 soutěžících umístila na 3. místě a postupuje do celostátního kola.

Den zpěvu na plzeňské konzervatoři

V sobotu 2. dubna 2011 se žákyně naší školy Michaela Šístková a Lucie Humlová zúčastnily hudebního víkendu - Dne zpěvu na plzeňské konzervatoři. Hudební víkend Konzervatoře Plzeň navázal na dosavadní pravidelnou Soutěž konzervatoře z minulých let. Po pěvecké přehlídce proběhl seminář na téma Jak se dobře připravit na přijímací zkoušky na konzervatoř vedený pedagogy zpěvu pěveckého oddělení Konzervatoře v Plzni v čele s vedoucí Doc. MgA. Svatavou Luhanovou.
Michaela Šístková a Lucie Humlová (zpěv)

Soutěž MŠMT

okresní kolo:

• hra na klavír
    Lužová Lucie - 2. místo
    Horinová Tereza - 2. místo
    Čížková Lenka - 1. místo bez postupu
    Bukvicová Adéla - 1. místo s postupem
    Medunová Diana - 1. místo bez postupu
    Štíchová Johanka - 1. místo bez postupu
  • hra na kytaru
    kytarové duo Karolína Paduchová a Josef Košťál - 1. místo bez postupu do krajského kola

krajské kolo:

• hra na klavír
    V Plzni dne 12. března 2011 získala Adéla Bukvicová 3. cenu.
    Adéla Bukvicová (klavír)
Datum vložení: 30. 6. 2011 2:33